Підопічна репера Потапа Мішель Андраде та ексучасник гурту "Время и стекло" Позитив вели дебютний випуск ювілейного сезону "Орел і решка. 10 років". Тоді мережа вибухнула схвальними коментарями щодо 24-річної болівійки, й, схоже, продюсери проєкту дослухалися до глядачів.

До теми Юлія Саніна розповіла, чому її відпочинок у Єгипті виявився невдалим

Так, вже 5 червня стартує новий сезон "Орла і решки. Земляни". У ньому співачка мандруватиме світом з блогером з Дніпра Кирилом Макашовим. Він підкорив інстаграм кумедними відео, в яких вчить англійської мови.

Після нашого болівійського випуску в ювілейному сезоні я закохалася в цей проєкт і в талановиту команду, яка його створює. А тепер разом з Кирилом Макашовим ми стали її частиною,
– емоційно поділилася Мішель Андраде.

Співачка додала, що зараз кожен її день наповнений цікавими і неймовірними зустрічами з людьми в різних куточках світу, а вона сама – натхненням і спрагою до пригод.

Успіхами підопічної вже встиг похизуватися продюсер Потап. "Яка новина! Мішель Андраде стала ведучою "Орла і решки" і відправилася в подорожі по всьому світу", – з гордістю написав артист у своєму інстаграмі.

Мішель Андраде в тревел-шоу "Орел і решка":

  • Завдяки проєкту артистка відправилася на свою батьківщину – в Болівію. Хоч вона й виживала на 100 доларів, та все ж змогла навідати рідних і вперше за три роки побачити батька і бабусю. Їхня зустріч була дуже емоційною.
  • Згодом Мішель Андраде розповіла про дитинство в Болівії та зізналася, що не хотіла переїжджати в Україну, адже мусила вчити мову та жити там, де є сніг.
  • Варто зазначити, що під час зйомок "Орла і решки" в рідній Болівії з зіркою траплялися курйози – просто в аеропорту ведучу обсіли мурахи, а від пряних місцевих страв їй стало зле.