У зв'язку з виходом ювілейного сезону програми "Орел і решка. Новий сезон" пресслужба "Нового каналу" розповіла про курйози, які трапились в процесі знімань. Варто нагадати, що в ролі ведучих себе спробують чимало зірок українського шоу-бізнесу. Зокрема, почесна роль "відкривати" тревел-проєкт дісталась підопічній Потапа 24-річній Мішель Андраде та учаснику гурту Mozgi Позитиву (справжнє ім'я – Олексій Завгородній). Разом артисти відвідали Болівію.

Цікаво Юлія Саніна та Микита Алєксєєв приєднались до ведучих "Орла і Решки": перше фото

Мішель Андраде та Позитив про курйози на зйомках "Орла і решки"

Ведучі зізнались, що курйози почались одразу після прибуття в Болівію ще до початку зйомок. Поки Мішель Андраде спостерігала, як фотографують Позитива, її обсіли мурахи. Дівчині довелося швидко роздягатися просто на вулиці.

Відчуваю, як щось по мені повзає і кусає. Опускаю голову і розумію, що стала на мурашник, і комахи вже встигли заповзти у взуття та шкарпетки. Довелося все знімати,
– пригадала зірка.

Позитив зізнався, що в той момент вся знімальна група згоріла на сонці, отримала опіки та продовжила зніматися з "засмагою таксиста". Однак артисти проявили неабиякий професіоналізм і чудово впоралися з ролями ведучих. Наприклад, Мішель Андраде стало зле від традиційної болівійської кухні, однак вона далі дегустувала страви.

"Одним із кращих моментів зйомки могла стати місцева їжа, до якої я нарешті дорвалася. Але так від неї відвикла, що мені відразу стало зле. Проте зйомку все одно довелося продовжити", – поділилась співачка.


Позитив і Мішель Андраде в Болівії / Фото "Новий канал"