Відомо, що більше десяти років тому Мішель Андраде разом з сім'єю переїхала з Болівії в Україну, однак незабаром її татові-болівійцю довелося повернутися на Батьківщину – доглядати за своєю мамою. Дівчина залишилася в Україні, тому з болівійською сім'єю бачиться рідко – раз на кілька років. Але недавно співачка стала ведучою тревел-шоу "Орел і Решка. Новий сезон" на "Новому каналі" і відправилася на зйомки в Болівію.

До слова Позитив і Мішель Андраде презентували кліп на пісню "100 тисяч хвилин": чуттєве відео

Мішель Андраде зустрілась із рідними

Хоча Мішель Андраде прилетіла в Санта-Крус, вона не могла пропустити можливість потрапити до рідного міста Кочабамба. Витративши майже половину свого бюджету, дівчина купила квитки і вперше за три роки вирушила до тата і бабусі. До приїзду співачки в будинку зібрали велику родину – тіток, дядьків, двоюрідних братів.

Я дуже переживала, як сім'я відреагує на камери – побоювалася, що вони можуть закритися і соромитися. Але вони відчували себе комфортно і дуже відкрито спілкувалися зі знімальною групою. Якщо чесно, розраховувала розповісти в кадрі і про їжу, яку люблять готувати мої рідні у свята, і про наші сімейні традиції. Але ми всі так давно не бачилися, що просто не могли наговоритися і надивитися один на одного. Сподіваюся, вам сподобалося у нас в гостях!
– поділилась емоціями Андраде.


Мішель Андраде зустрілась із рідними в Болівії / Пресслужба "Нового каналу"


Мішель Андраде зустрілась із рідними в Болівії / Пресслужба "Нового каналу"


Мішель Андраде зустрілась із рідними в Болівії / Пресслужба "Нового каналу"

Нагадаємо, що нещодавно у свою рідну Колумбію також вперше за довгий час відправився зірковий суддя "Мастер-Шеф" Ектор Хіменес-Браво. Там він зустрівся з мамою, усією ріднею та друзями.

Хто ще з українських зірок стали ведучими "Орла і Решки"?