Днями Кацурін показав, як проводить час зі своїми дітьми та коханою Дорофєєвою. Вони разом сходили у київську кондитерську, а потім в кінотеатр.

Цікаво Були в горах, – Андрій Бєдняков замилував мережу спільними фото з дружиною та дітьми

Тепер чоловік співачки розповів про заробіток своєї 7-річної доньки. За його словами, дівчинка підпрацьовує в ресторані батька.

Саші дають маленькі доручення. Наприклад, вона складає коробки для замовлень та поливає вазони. А в кінці робочого дня дівчинці дають зарплату.


Донька Міші Кацуріна заробляє гроші / Фото з інстаграм-сторіс

Міша Кацурін навіть видав доньці фірмовий одяг ресторану, хоч він на дівчинку трохи завеликий.

Цікаво, що дівчинка навіть має "депозит". Так, Саша може віддати зарплату батькові на зберігання, а він платить їй 10% депозиту щодня.

Татобанк платить 10% на день по депозиту. Вибір для дитини непростий – одразу просадити гроші або відкласти і отримати додатковий заробіток. Вже тиждень все складається на депозит, що мене дуже тішить,
– зазначив Кацурін.


Донька Міші Кацуріна заробляє гроші / Фото з інстаграм-сторіс

Додамо, що зараз донька Михайла Кацуріна від шлюбу з Дашею Кацуріною перебуває у Києві та проводить час з батьком. Діти чоловіка чудово ладнають з Надею Дорофєєвою.

Нагадаємо, в липні чутки, які ходили навколо таємного весілля співачки та бізнесмена й ресторатора – підтвердилися. Надя Дорофєєва і Михайло Кацурін одружилися 15 червня. На весіллі артистка була в приталеній бежевій сукні бренду TGBotanical на тонких бретелях, ресторатор обрав чорний костюм та кепку.