Україна на "Міс Всесвіт 2021"

За головну корону у конкурсі "Міс Всесвіт" боролися 80 учасниць з усього світу, серед яких і українка – Анна Неплях. Модель та блогерка запалювала сцену конкурсу краси, та, на жаль, не пройшла у другий етап конкурсу й не потрапила до 16 найкращих.

Варто знати "Міс Всесвіт 2021": красуня з якої країни стала переможницею конкурсу

Анна Неплях лаконічно прокоментувала поразку на особистій сторінці в інстаграмі.

80 дівчат з усього світу і тільки в однієї мрії збулися, а в інших, можливо, впав цілий світ. І якщо ми не можемо вплинути на обставини, ми завжди можемо змінити своє ставлення до цієї ситуації,
– написала вона.


Анна Неплях / Фото з інстаграму Анни Неплях

Якою була Анна Неплях на "Міс Всесвіт 2021"

Учасниці відкривали "Міс Всесвіт 2021" у національному вбранні. Анна з'явилась на сцені у "вишиваному коді України" модельєрки Наталії Шевчук. Також на конкурсі краси Анна Неплях дефілювала у мінісукні фіалкового кольору, а також золотистому вбранні від дубайського дизайнера Ryan Pacioles.


"Міс Україна Всесвіт" у національному вбранні / Фото з інстаграму моделі

Додамо, що національне вбрання поєднало в собі вишивки з усіх регіонів України. Каркасна спідниця сплетена з лози та прикрашена 25 п'яльцями, що символізують усі регіони. Загальна вага костюму склала 15 кілограмів. Щоправда, така сукня Анни Неплях вляпалась у скандал:

  • Спершу його вщент розкритикували в мережі через те, що колір вбрання та стрічок нагадував радше російський триколор, а не український прапор.
  • Згодом образ Анни Неплях звинуватили у плагіаті. Користувачі помітили схожість між костюмом Наталії Шевчук та Жана-Поля Готьє, який 2020 року у Парижі презентував вбрання з каркасною спідницею та п'яльцями.

Що відомо про Анну Неплях

  • 27-річна Анна Неплях родом з Дніпра, а стати "Міс Україною Всесвіт" – було її мрією. Вона закінчила Київський університет будівництва та архітектури, певний час після чого працювала моделлю.
  • Дівчина пише картини, що користуються успіхом не тільки в Україні, але й за кордоном. Також вона активно розвиває блог в інстаграмі.
  • Анна Неплях відома багатьом українцям завдяки участі у шоу "Холостяк", де намагалась знайти кохання. У жовтні стало відомо, що дівчина стала представницею України на конкурсі "Міс Всесвіт 2021".