Протягом року Міка Ньютон (справжнє ім'я – Оксана Грицай) лікувала онкологію, яку була на 3 стадії. Медики діагностували рак яєчника. Виконавиця розповіла, як їй вдалося пережити цей період, а також зізналася, що тепер мріє стати мамою.

Читайте також Міка Ньютон зізналася, скільки витратила на лікування раку в США

Міка Ньютон про материнство

Артистка поділилася, що разом із чоловіком мріють стати батьками. Під час лікування знаменитості видалили лише один яєчник. Також їй не знадобилася довготривала хіміотерапія. Саме тому в Міки є всі шанси завагітніти та самостійно народити дитину. Найбільше вона прагне стати мамою та вірить, що саме так і буде.

Також Ньютон зізналася, якщо не вдасться народити дитину самостійно, вона відкрита до того, щоб взяти малюка з дитячого будинку. Співачка поділилася, що готова стати мамою для когось з тих діток, які залишилися самотніми.

Міка Ньютон про лікування раку та материнство: дивіться відео онлайн

Онкологія в Міки Ньютон: що про це відомо

  • У 33-річному віці у Міки Ньютон діагностували рак яєчника.
  • Зірка помітила часте здуття живота. Тоді вона подумала, що набрала зайвих кілограмів, сіла на дієту, проте це не допомогло. Через деякий час Ньютон прилетіла в Україну, вирішила піти до гінеколога, щоб обстежити жіноче здоров'я.
  • Під час обстеження Міці зробили УЗД, на якому виявили кісту.
  • Діагноз перевіряли у 3 лабораторіях, після чого знаменитості зробили 3 операції. Одна з них пройшла в Україні, а решта лікування – в США.
  • Зараз Міка здорова, проте ще протягом 3 років їй потрібно регулярно обстежуватися, щоб слідкувати за тим, чи хвороба не повертається.