Лідер реп-гурту "Корупція" Михайло Крупін розповів про взаємини зі зрадником Юрієм Бардашем, який різко "перевзувся" та поїхав до Росії. Він пригадав, чи були в нього проросійські погляди.

Зверніть увагу Зрадниця знову оскандалилася: Ані Лорак назвала війну в Україні "хаосом"

Крупін про Юрія Бардаша

Михайло Крупін розповів, що помічав лише антисемітські погляди Бардаша. Водночас той не нібито не хотів жити в Росії й пропагандувати "русский мир".

Він не був прихильником "руського міра", тобто такої ідеології, що ми всі маємо бути в одній країні й що ми всі "росіяни"… Я чув від нього якісь там "англосакси", "масони", ось такі от штуки,
– поділився виконавець.

Михайло згадав, що Бардаш спершу фактично підтримував ЗСУ, бо збирав тепловізор для батька дружини. Згодом же почав публікувати дивні дописи й робити ефіри, де говорив про "великий російський народ".

"Після 24 лютого він почав збирати на тепловізор для батька своєї дружини, котрий пішов до тероборони. Я думав, що він все зрозумів, але потім мені почали скидувати ці скріншоти… Я зрозумів, що тепловізор тепловізором, а вата в голові – це не можна вилікувати".

Переїзд Бардаша в Росію

Михайло Крупін вважає, що Юрій Бардаш вже отримав російський паспорт. "Я думаю, що так, отримав. Я не знаю точно. Останнє, що я чув, що він десь у якому гуртожитку там".

  • Нагадаємо, після скандальних ефірів у мережах Юрія Бардаша побачили в Росії. Згодом він повідомив, що начебто пішки йшов до країни-терористки, поки за ним гнався Грузинський легіон.
  • Колаборант і сепаратист згодом розповів, що подався в релігію та за порадами митрополита РПЦ вирішив змінити ім'я. Тож у російському паспорті його зватимуть Георгієм.
  • "Демократичнішого суспільства, ніж тут, я не бачив ніколи ніде. У мене волосся дибки стає, наскільки влада Росії дозволяє в настільки важкий для народу час усім цим говорилкам говорити. Я розумію, тому що свобода слова. Хочеш – кажи. Тут це є… Владімір Владіміровіч – велика особистість", – говорив Бардаш.