У зоні ризику Олександра Заріцька та Юрій Мєшков опинились з Костянтином Войтенком і Роксоланою Маланчук. Їхня самба виявилась слабшою, ніж у конкурентів, тому вони назавжди попрощались з паркетом "Танців з зірками". Одна артистка не горює з цього приводу.

Гаряча тема Учасники "Танців з зірками" вийдуть на паркет з суддями: хто буде в парі з Чмерковським

За словами KAZKA, завдяки проєкту вона втілила свою дитячу мрію – навчилась танцювати й не соромитися себе.

У мене тепер є ще один сенс життя, окрім музики, – танці. Я покажу ще більші результати, тепер я точно знаю, що нереального не існує,
– заявила Олександра Заріцька.

Вона вперше зізналась, що близькі відмовляли її від участі в "Танцях", бо вона нібито часом буває несерйозною, а її фізична підготовка залишає бажати кращого. Однак на шоу у неї повірила "величезна кількість талановитих і геніальних людей".

"Вирішити брати участь у шоу "Танці з зірками" було дуже ризикованим і важким для мене рішенням. Майже всі мене відмовляли… Майже всі були впевнені, що мене вистачить на два-три ефіри, але мало хто знав, що танці були моєю великою мрією", – поділилась Олександра Заріцька.

Безумовно, солістка KAZKA не забула про партнера Юрія Мєшкова, з яким їй приписували роман.

І найбільшим подарунком, який приніс мені проєкт, став мій вчитель, друг, людина, яку я полюбила всім серцем – Юра,
– додала Олександра Заріцька.

Олександра Заріцька з партнером Юрієм Мєшковим / Фото з інстаграму солістки гурту KAZKA

Олександра Заріцька з партнером Юрієм Мєшковим / Фото з інстаграму солістки гурту KAZKA

Чому солістці KAZKA приписували роман з партнером по "Танцях"

  • У 6 випуску "Танців з зірками" Юрій Мєшков натякнув, що закоханий в Олександру Заріцьку. Вона нібито подобається йому як дівчина, а не як артистка.
  • Упродовж участі в проєкті співачка зустрічалась з таємничим бойфрендом, який був далеким від світу шоу-бізу. Нові стосунки вона не могла назвати суперздоровими, адже їй бракувало часу на побачення з коханим.
  • Минулого тижня стало відомо, що роман Заріцької закінчився. Усе тому, що її хлопець "не був суперстресостійким до Юри".
  • Продюсери "Танців з зірками" всіляко підігрівали чутки про роман Заріцької та Мєшкова, а в 10 ефірі розгорнули сватання, на якому була бабуся співачки.