Фанати вже перебувають в очікуванні розмови легендарної Опри з представниками Букінгему. Інтерв'ю вийде на телеканалі CBS о 20:00 за місцевим часом у США. У тизерах, які вийшли в мережі 1 березня, Опра зазначила, що деякі зізнання Меган і Гаррі можуть бути шокуючими.

Читайте також Жили в дуже важких умовах: принц Гаррі вперше пояснив, чому переїхав з Великобританії до США

Меган і Гаррі в Лос-Анджелесі

Відтак, пару побачили в автомобілі у Санта-Барбарі у неділю, 28 лютого, разом з мамою Меган – Дорією Регланд. Їх запримітили всього за кілька годин до виходу тизерів їхнього інтерв'ю. Сина Арчі в автомобілі, схоже, не було. Що цікаво, за кермом автомобіля був принц Гаррі, який, напевно, вже добре освоївся на дорогах США – йому довелось переходити з лівостороннього британського руху машин на правосторонній.

Меган виглядала в автомобілі дещо втомленою та апатичною, а принц Гаррі був зосередженим. Меган мала на собі солом'яний капелюх, а Гаррі – сіре поло.

Що відомо про інтерв'ю Гаррі та Меган для Опри?

  • Вперше про запис інтерв'ю представників королівської сім'ї стало відомо 16 лютого. Тоді ж у ЗМІ промайнула інформація, що Букінгем розлютився через це і королева хотіла позбавити пару усіх королівських привілеїв. Втім, це і так сталось, але у зв'язку із повноцінним відходом Меган та Гаррі із королівської сім'ї.
  • На думку джерела, близького до подружжя, Меган дала інтерв'ю Опрі Вінфрі, тому що хотіла повернути собі голос через недостатню кількість волі.