Вже 7 березня на телеканалі CBS вийде інтерв'ю Опри Вінфрі з Меган Маркл та принцом Гаррі. Подружжя домовились з телеведучою про те, що можна ставити будь-які запитання. Тому воно може викликати неоднозначну реакцію в суспільства та Букінгему.

Важливо Меган Маркл та принц Гаррі дадуть розлоге інтерв'ю Опрі Вінфрі: якою може бути реакція Букінгему

Причина інтерв'ю Меган Маркл

Джерело, близьке до подружжя, заявило, що цим відвертим інтерв'ю акторка хоче "повернути собі голос". Важливим є також той факт, що трансляція розмови буде йти в прайм-тайм. Меган Маркл хоче повернути собі волю, якої було недостатньо.

Це інтерв'ю – спроба повернути собі голос. У Меган була можливість висловлюватися, коли вона була актрисою, але після королівського весілля їй заборонили використовувати соціальні мережі,
– повідомило джерело.

"Члени королівської родини готуються до того, що пара завдасть удару у відповідь. Пора сховатися за диваном. Опра вміє змушувати людей говорити про свої почуття. Буде момент переживання та озвучування їх невдоволення. Це нікому не вигідно", – пише видання.

Що відомо про перебування Опри Вінфрі в маєтку Гаррі й Меган

  • Відома телеведуча прибула до Каліфорнії приватним літаком.
  • Вона гостювала в принца Гаррі та Меган Маркл впродовж середи та четверга, 17 – 18 лютого.
  • Ці два дні Опра Вінфрі записувала з подружжям інтерв'ю.
  • Майже одразу після розмови з телеведучою, пара офіційно заявила про складення королівських обов'язків.
  • Інсайдер зазначив, що те, що Опра перебувала з Меган і Гаррі стільки часу, дасть їй розуміння про складну ситуацію в королівській родині.