Артисти з MBreeze в інтерв'ю 24 Каналу розповіли про власний досвід спілкування з ведучою вокального шоу. Виявляється, за гурт вболівала донька Марченко та Медведчука – Дарина, яку хрестив Владімір Путін.

Не пропустіть Про Марченко за кадром "Х-Фактору", переклад пісень і шароварщину: відверте інтерв'ю з MBreeze

Співаки зізналися, що мало спілкувалися за кадром з Оксаною Марченко, щоб оцінювати її.

Втім, пам'ятаємо, що її донька (ймовірно, Дарина – 24 Канал) нас полюбила і майже кожного ефіру ми отримували якісь подарунки від неї. Це, мабуть, все,
– пригадали MBreeze.

Що інші зірки кажуть про Оксану Марченко

  • Андрій Хливнюк також брав участь у 6 сезоні вокального шоу "Х-Фактор", де на той час була Оксана Марченко. Виявляється, він вже тоді просив голову телеканалу змінити ведучу, але аргументи та пристойний гонорар його переконали.
  • Про Оксану Марченко згадував Андрій Бєдняков, який був її співведучим у 2016 році. Він став для жінки "кісткою в горлі", адже дружина Медведчука навіть не приховувала неприязнь до нового ведучого, який помітно "посунув" її з місця.
  • Співачка MamaRika зізнавалася, що ніколи не вважала дружину Віктора Медведчука ерудованою. Вона не вірила у щирість Марченко, адже та не мала власної думки та говорила те, що її просили.
  • Маша Єфросиніна у 2018 році брала участь у шоу "Танці з зірками", де її конкуренткою була Оксана Марченко. Вона вважає, що саме дружина Медведчука посприяла тому, щоб її якомога раніше вигнали з проєкту.