Монатік повернувся в Україну та продовжує благодійну діяльність. Минулого тижня він зустрівся з пораненими військовими у Львові, а тепер провідав хворих діток.

Дивіться також Під час концерту впала касетна бомба, – Злата Огнєвіч розповіла про виступ у зоні бойових дій

Монатік виступив у бомбосховищі Охматдиту

Вже багато років артист співпрацює з лікарнею Охматдит. Після повернення з благодійних гастролей, які відбулися за кордоном, виконавець приїхав туди, щоб підтримати лікарів, медсестер та медбратів, батьків діток, які борються за своє життя. Монатік подякував їм за титанічну щоденну працю. Навіть у такий складний час вони продовжують гідно виконувати свою роботу, рятувати наше майбутнє покоління.

Через повітряну тривогу довелося зупинити концерт і спуститися в бомбосховище, де ми продовжили виступ, спрямований на піднесення настрою і морального духу. Ніщо нас не зламає! Ми вистоїмо і будемо жити! Обов'язково потрібно триматися та підтримувати один одного! Все буде Україна!
– написав Монатік у дописі.

Для перегляду всіх фото та відео гортайте праворуч:

Українські зірки та обстріл 15 листопада

  • Українські зірки вкотре закликали світову спільноту не заплющувати очі на терор. Деякі зі знаменитостей стали свідками прильотів.
  • Під час цього обстрілу ракети впали й на території Польщі, яка є членом НАТО. Та, на думку Тараса Тополі, навіть у такому випадку НАТО не діятиме проти агресора.