Після скандальних висловлювань на зірок полився хейт. Тоді знаменитості виправдовувалися, що зараз вчать українську мову.

Дивіться також "Ніби соплі розмазала": Маша Єфросиніна приїхала в Україну і нарвалася на критику – відео

Маша Єфросиніна про мовний скандал

Та заяви про вивчення мови викликали ще більше обговорення. Єфросиніна отримала хейт навіть на адресу своїх дітей.

І всі люди, які заср*ли мене, бажали моєму сину здохнути, підірвавшись на міні. І щоб моїй старшій дитині плеснули кислотою… Це захисники української мови бажали мені такого,
– сказала Єфросиніна.

Вона додала, що ніхто не поцікавився, що від травня її сторінка в інстаграмі повністю україномовна, що всі інтерв'ю дає українською. Але зараз Єфросиніна визнає, що влітку помилилася у висловлюваннях про мову, бо не розуміла, наскільки тригерною для суспільства є ця тема.

"Я облажалась. Якби тоді була в Україні, то, мабуть, так не сказала. Я була в Європі, як і всі люди, хто виїхав з дітьми. Жила в новинах, страждала в новинах. Але точно не відчувала, як змінився наратив щодо мови. І тоді робила цей випуск ще дійсно в усвідомленні того, що "Дорослих дівчаток" люблять за чесність. От ми такі, як є. Я абсолютно наївно подумала, що ця чесність так само буде сприйнята, як будь-яка, яку ми говорили. І облажалась", – відверто зізналася ведуча.

За словами Єфросиніної, деякі блогери та інші відомі люди публічно цькували її, щоб заробити на цьому скандалі.

Були ті, хто робив це на замовлення. Я це знаю точно, бо ці ролики потім були на просуванні. Були ті, хто дійсно обурився і розчарувався. Я їх розумію,
– поділася Маша.

Мовний скандал з Поляковою та Єфросиніною: що відомо

  • Оля Полякова та Маша Єфросиніна встряли в мовний скандал, адже не перевели своє ютуб-шоу на українську. Так, співачка пояснила, що їхній проєкт – це розмови з подругою на кухні, тож ніхто не може диктувати їм, як спілкуватися в себе вдома.
  • Зіркові подруги вели своє шоу "Взрослые девочки" російською мовою, бо нібито за свої 43 роки не вивчили українську й посилено роблять це лише зараз. Солов'їною вони "бекають, мекають, підбирають слова".
  • Фоловерів Єфросиніної та Полякової обурили їхні виправдання. Одні казали, що селебріті шукають відмазки, щоб не виходити з зони комфорту, інші взагалі відправляли їх у Росію за паспортами.
  • Ще в серпні Маша Єфросиніна була переконана, що мовний скандал довкола неї розкрутили, аби розколоти країну. Адже ще в березні її "ніхто на вила не підіймав" за російськомовні звернення.