Українська телезірка та благодійниця Маша Єфросиніна з лютого вдало закриває роти пропагандистам Кремля, тож, аби помститися, у Росії її визнали "терористкою". Росфінмоніторинг вніс її ім'я до "Переліку організацій та фізичних осіб, щодо яких є відомості про їхню причетність до екстремістської діяльності або тероризму".

Читайте також Не Зеленського: кого привітала з днем народження Маша Єфросиніна: "Їй не подобається ця цифра"

Машу Єфросиніну оголосили "терористкою" в Росії

"Фізичні особи: Єфросиніна Марія Олександрівна, 25.05.1979 року народження, місто Керч Кримської області Української РСР", – йдеться на сайті з фото.

Крім того, ім'я ведучої фігурує в базі розшуку МВС Росії. Щоправда, Кремль ще не вигадав, за якою статтею Кримінального кодексу РФ розшукує Єфросиніну.

Машу Єфросиніну оголосили "терористкою" в Росії / Скриншот з сайту

Як відреагувала Єфросиніна

Маша Єфросиніна, схоже, ані трохи не здивувалася. На звання "терористки" в Росії відреагувала з гумором і сприйняла за честь. Вона вийшла у сторіс і нанесла маску, бо "невдобно" бути терористкою з "пом'ятою фізіономією".

Друзі, новини бачу! Все бачу! Дякую за вітання, їх більше ніж у день народження. Слава Україні,
– прокоментувала зірка.

Нагадаємо, Маша Єфросиніна вже ставила на місце пропагандиста Соловйова. Блазень Кремля називав ведучу "донькою магаданських службовців", а її чоловіка Тимура Хромаєва звинувачував у "торгівлі наркотиками та зброєю". У відповідь на це зірка обізвала його "королем пропагандистських г*мнопомийок" і нагадала, що не з Магадану, а з українського Криму.

Крім того, Єфросиніна розбиралася з Кіркоровим, який зневажливо назвав Зеленського "зайкою" після введення санкцій. "Що ж, бл*ть, за нелюдами вони всі стали? Як вони на себе дивляться в дзеркало? Як вони дивляться в очі своїх дітей?" – коментувала вона. Тоді як через зрадницю Таїсію Повалій ведучу "нудило від сорому".