Радісною звісткою жінка поділилась в інстаграмі. На фотографії можна побачити чоловіка у військовій формі з маленькою дитиною на руках. Наразі Святослав перебуває в ЗСУ і захищає Україну. Сама ж Марія Бурмака зараз виступає у Польщі на підтримку України.

Читайте також "Мала виправдовуватись перед поляками": Бурмака запропонувала свій варіант Євробаченння-2023

Сьогодні в мого брата Святослав Бурмака день народження! В перші дні пішов у військкомат, його мобілізували в ЗСУ. А 6 квітня дружина Анна народила донечку. Назвали Ксенія. Ми всі дуже чекаємо тебе, Славочка! Ти наш герой,
– написала співачка.


Брат Марічки Бурмаки служить в ЗСУ / Фото з інстаграму співачки

Привітання підписників

Підписники Бурмаки долучилися до привітань і побажали чоловіку якнайшвидшого повернення з фронту:

  • "Вітання братові! Нехай Ксенія здорова росте!";
  • "З днем народження, Святослав!";
  • "Вітання";
  • "Божої опіки та захисту і перемоги всій родині";
  • "Вітаємо, хай росте здоровою і щасливою на радість!!!";
  • "З днем народження, Святославе!!! Здоров'я, витримки та повертайтеся з перемогою! Вірю в ЗСУ та перемогу! Все буде Україна!!!".

Чиї рідні зірок перебувають у ТРО чи ЗСУ

Тіна Кароль поділилась, що її 64-річний батько вступив до тероборони попри непридатний пік та можливість виїхати з країни.

Чоловік Наталки Денисенко з початком повномасштабної війни вступив у лави ЗСУ. Нещодавно його нагородили званням Заслуженого артиста України, але замість нього нагороду забрала дружина.

Колишній чоловік Ірини Білик, Дмитро Дікусар, теж вступив у лави Збройних Сил України в перші тижні війни.

У складі ЗСУ і ТРО також перебувають чимало українських зірок: Тарас Тополя, Андрій Хливнюк, Ахтем Сеітаблаєв, Фагот, Олег Сенцов, Олександр Пікалов, Коля Серга, Даніель Салем та інші. Раніше країну обороняли також Володимир Остапчук, Нікіта Добринін.