Українські артисти Ірина Білик та Дмитро Дікусар розійшлись вже багато років тому, однак після розлучення залишились хорошими друзями. Співачка розповіла, як відреагувала на рішення Дікусара вступити до ЗСУ.

Дивіться також Анна Саліванчук повернулась до Києва: "Відчуття, яких не передати словами"

Ірина Білик про Дікусара

Виконавиця розповіла, що за час війни в неї змінились погляди та цінності. Вона додала, що по-іншому подивилась на своїх колег.

Я з найкращого боку подивилася на своїх колег. Коли дізналася, що Діма Дікусар, Тарас Тополя, такі тендітні, душевні хлопці, (пішли у ЗСУ, – Showbiz). А ви розумієте, я Діму знаю дуже близько, – але я відразу плакала. Подумала: "Господи, як він з автоматом буде?",
– зізналась Ірина Білик.

Коли зірка почула цю новину, то зателефонувала мамі Дікусара. Тепер вона з нею завжди на зв'язку: "Це для мене справжні герої, наші музиканти",

Ірина Білик подякувала усім волонтерам, які були доброзичливими до неї та її сина. Також вона звернулась до ЗСУ.

"Ви зараз захищаєте Україну. Залишайтеся живими, здоровими. Вас чекають ваші доньки, дружини, ваша сім'я", – сказала співачка.

Що відомо про стосунки Білик та Дікусара

  • Почуття у пари виникли саме на проєкті "Танці з зірками" у 2006. Тоді Ірина Білик відмовилась від партнера, а йому на заміну прийшов Дмитро Дікусар.
  • Роман розвивався дуже стрімко. Вже у 2007 році закохані зіграли весілля у Ріо-де-Жанейро.
  • Через 3 роки пара несподівано розлучилась, ніяк не коментуючи новину. За словами Дмитра Дікусара, їхні почуття просто охололи.