Ще у червні Верховна Рада заборонила слухати російську музику в публічних місцях, однак це не заважає деяким українцям просувати попсу з країни-агресорки на ютубі та на інших інтернет-платформах. Проти цього виступила співачка Mamarika, яку в музичних топах наздоганяє скандальний Моргенштерн з росії.

Читайте також Не дай Бог твоя нога ступить на цю землю, – Mamarika різко звернулася до зрадниці Тодоренко

Mamarika про російську попсу в Україні

За словами артистки, не всі в Україні розуміють, як важливо підтримувати свій контент. "Моя остання робота залетіла у тренди ютубу, і після мене через кілька позицій йде Моргенштерн. Я не дуже розумію, яким хріном він сюди попав", – зізналася Mamarika.

Вона нагадала, що на ютубі, як і на інших сервісах, є монетизація, тож за кожен перегляд своїх відео, кліпів, блогів російські селебріті отримують гроші, які потім вкладають в економіку держави-терориста.

Я хочу звернутися до тих, хто слухає це г*вно і монетизує таким способом, спонсорує війну. Люди навіть не розуміють, що просто один раз послухавши російський контент, ви спонсоруєте війну! Це зараховується на їхній рахунок, і вони потім тратять це і вкидають в економіку. У результаті ці гроші йдуть на зброю, якою знищують наші будинки, наші життя,
– емоційно роз'яснила Mamarika.

"Я вас просто закликаю, народ, перестаньте підтримувати оркистанський двіж, будь ласка. Просто підтримуйте українське", – закликала співачка наостанок.

Слухайте трек з трендів ютубу Коли серце розбите, – MamaRika презентувала зворушливу пісню "Як ти там живеш"