33-річна MamaRika без перебільшень заявила, що лірична пісня "Сину" – це крик душі кожної української матері. У неї вона вклала весь біль і страх, які відчувала, коли над її будинком біля Гостомеля пролітали російські ракети.

Гаряча тема Не витримала і повернулася, – MamaRika приїхала в Україну з 9-місячним сином

MamaRika випустила пісню "Сину"

Прем'єра треку відбулася 4 травня. Він про українок, котрі стали символом сили та любові у всьому світі, котрі "подолали страшний та важкий шлях, щоб врятувати свою дитину".

Я ніколи не забуду те, як пригортала свого сина Давіда до грудей, коли над нашим будинком пролітали ракети. У той момент ти готовий віддати своє життя, стати під кулі, лиш би твій найдорожчий скарб жив і більше ніколи не бачив війни,
– проникливо написала MamaRika.

Так, головний меседж пісні "Сину" – Україна повинна здолати ворога й дати всім малюкам світле, мирне майбутнє, щоб у їхніх очах більше ніколи не було страху.

"Жодна дитина не повинна страждати через амбіції хворого диктатора. Бережіть наших дітей! Бережіть наше майбутнє", – закликала MamaRika на початку кліпу. У ньому вона показала, як годує 9-місячного Давида грудьми на тлі розрухи.

MamaRika – Сину: дивіться відео онлайн

Останні прем'єри українських зірок

  • Всесвітньо відомий Ед Ширан та гурт "Антитіла" презентували спільну пісню – рімейк треку 2Step з останнього альбому британця. У кліпі показали кадри війни в Україні та особисту історію Тараса Тополі.
  • Автор вірусного треку "Гуси" Wellboy записав кавер на пісню Скрябіна "Просто ми". Він з'явиться у фільмі "Я, "Побєда" і Берлін" за мотивами однойменної повісті Кузьми.
  • Український шоу-біз – Руслана, Фагот, Артем Пивоваров, Сергій Танчинець та інші – переспівав хіт Кузьми Скрябіна "Місця щасливих людей". У кавері згадали зруйновані Ірпінь, Харків, Маріуполь, Херсон, Суми, Чернігів.
  • Реперка Alyona Alyona вразила емоційним треком "Перемога", в якому назвала українців "предками Чорновола, Стуса і батька Бандери".