Український телеведучий Володимир Остапчук зізнавався, що не може зв'язатися з дітьми через колишню дружину. Тому він привітав доньку з днем народження на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми Санта Дімопулос вперше за час війни повернулась в Україну: "Сльози біжать мимоволі"

Володимир Остапчук привітав доньку з 9-річчям

Телеведучий опублікував зворушливий допис та показав кумедні фото з донькою Емілією. Їй виповнилось 9 років.

Емілія, сонечко моє, сьогодні тобі вже 9. Я пишу тобі це повідомлення, бо знаю – ти колись його обов’язково прочитаєш. Дякую, що одного разу з'явилась в моєму житті й перевернула його повністю. Дякую, що вибрала мене як свого тата і дала можливість відкрити нові грані любові,
– написав Володимир Остапчук.

Шоумен у привітанні згадав про колишню дружину, яка не дає можливості йому зв'язатися з донькою та сином.

"Будь такою ж принцесою і янголятком, як ти завжди була. І вибуховим святом, і світлячком уночі. Я знаю, що ти чекала на моє особисте привітання чи дзвінок сьогодні. Але ти вже доросла і маєш знати – я не маю такої можливості, пробач, мама не дозволяє, ні привітати, ні навіть тобі додзвонитись, хоча я намагаюсь з тобою поговорити щовечора…".

Головне, що ви з братиком зараз в безпеці, хоч і за тисячі кілометрів від дому. Ми обов’язково все надолужимо. Зараз головне – щоб ми швидше перемогли, а потім – ти повернешся в мирний Київ і я міцно-міцно тебе обійму…
– завершив привітання Остапчук.


Володимир Остапчук з донькою / Фото з інстаграму Володимира Остапчука

Де від війни ховаються діти Остапчука

  • Телеведучий розповів, що не зміг домовитися з колишньою дружиною Оленою Войченко навіть, коли розпочалась війна. Жінка начебто не піднімала слухавки. Вони змогли зустрітись лише на заході України, коли Олена виїжджала з дітьми за кордоном. Після цього вона заблокувала шоумена, однак він вважає, що його діти в Канаді.
  • Володимир Остапчук додавав, що намагається додзвонитись до дітей щодня й навіть писав листа у канадську школу, але все марно: "Три місяці я дітей не чув і не бачив. Після війни розберемося, це її особистий вибір травмувати дітей".