18 червня, у День батька, Максим Чмерковський та Пета Маргатройд вдруге стали батьками. Танцівник приховував фото малюка на найпершому фото, але тепер подружжя показало сина світові.

Читайте також Діти Марічки Падалко вперше за 8 місяців зустрілися з батьком, який служить в ЗСУ: чуттєве відео

Максим Чмерковський показав молодшого сина

Зіркові батьки опублікували фото молодшого сина, де він солодко спить на ліжку у бежевому костюмі. Біля нього табличка з іменем – Ріо Джон Чмерковський.

Ми дуже раді поділитися нашим малюком з усіма вами. Шай Олександр уже найкращий старший брат, і ми всі почуваємося дуже наповненими. Життя прекрасне,
– поділилась Пета Маргатройд.

Хореографи також повідомили, що вага Ріо при народженні складала 8 фунтів та 6 унцій (близько 3,9 кілограма). Тоді як коротке ім'я Ріо вони обрали так, щоб воно пасувало до довгого прізвища.


Ріо Джон Чмерковський / Фото з інстаграму зіркових батьків

  • Зіркова дружина зізнавалась, що завагітніти за першого бажання не вдавалося – у неї було кілька викиднів. Третій викидень стався 2022 року, коли вона планувала прилетіти до чоловіка в Україну, але мала ускладнення після коронавірусу й втратила дитину.
  • Максим та Пета вже планували штучне запліднення та готувалися до другого туру ЕКЗ. Та в січні 2023 року Маргатройд природно завагітніла. Спершу вона навіть не казала Максові, бо боялась викидня, але все склалось добре.