Український танцівник Максим Чмерковський, який живе у США з підліткового віку, повідомив щасливу новину. Він став батьком вдруге.

Читайте також Хай кожен тато буде поруч: Осадча, Денисенко та інші зірки розчулюють привітаннями з Днем батька

Максим Чмерковський став батьком

Хореограф опублікував на своїй сторінці перше фото з пологового будинку. Він тримав новонароджену дитину на руках. Чмерковський став батьком вдруге у День батька, що дуже символічно. Його засипають привітаннями в коментарях.

Подружжя не поспішає розсекречувати ім'я дитини. Дружина Чмерковського раніше натякала, що у них народиться хлопчик. Танцівник також вирішив приховати обличчя малюка.


Максим Чмерковський став батьком / Фото з інстаграму Максима Чмерковського

Пета Маргатройд народжувала в одному з пологових будинків Лос-Анджелеса. Чоловік зізнавався, що терміново виїхав до неї з іншого міста, бо не міг дочекатись зустрічі з малюком.

Що відомо про сімейне життя Чмерковського

  • Максим Чмерковський та Пета Маргатройд познайомилися у 2009 році, а згодом перетнулися на американських "Танцях з зірками". Саме там хореограф освідчився дівчині, у 2016 році вони зіграли весілля.
  • Зіркові батьки вже виховують 6-річного сина Шая. Він давно хотів братика або сестричку, тому буде радий поповненню в сім'ї.
  • Петі Маргатройд не вдалось завагітніти за першого бажання – у неї було кілька викиднів. Третій викидень стався 2022 року, коли вона планувала прилетіти до чоловіка в Україну. Перед поїздкою танцівниця захворіла на коронавірус і через ускладнення опинилася в лікарні. Вже там виявилось, що Пета була вагітна, але втратила дитину.
  • Зіркові батьки планували штучне запліднення, але вдалось завагітніти природним шляхом ще до другого туру ЕКЗ. Про це стало відомо у січні 2023 року.