Фани переконані, що українські пісні Барських стали звучати неймовірно. У коментарях під кліпом на новий трек "Зорепад" зазначили, що під час прослуховування нових пісень Макса "завжди повертаються в мирні часи".

Важливо Рік після смерті королеви Єлизавети II: яким був цей день для Великої Британії

Макс Барських презентував новий альбом "Зорепад"

Він став восьмим в дискографії Барських. Заради цього альбому співак призупинив роботу над англомовними треками, оскільки відчув, наскільки великим є запит слухача на українську музику.

У новому альбомі є 6 нових пісень: "Але", "Все можливо", "Не плач", "Нове життя", "Зорепад", "Ритми" та 4 перекладені треки, серед яких – "Тумани", "Береги", "Лий, не жалій" та "Подруга-ніч".

Моєю головною метою завжди було і залишається створення якісної сучасної української попмузики. Але це ще не все. Її мають слухати там, де ще вчора лунали російські пісні,
– коментує прем'єру співак.

Max Barskih – "Зорепад": дивіться відео онлайн

Реакція мережі

У коментарях під новою піснею "Зорепад", яка увійшла до україномовного альбому, шанувальники подякували Максу та написали свої відгуки про трек:

  • "Величезна подяка за творчість! Неймовірно гарні пісні українською. Ви надихаєте";
  • "Макс, дякую тобі за пісні. Коли тебе слухаю, завжди повертаюсь в мирні часи. Дякую за ці чудові відчуття";
  • "Дякую, Максе! Так гарно і чуттєво";
  • "Максиме, з переходом на українську ти став виглядати набагато краще, це якесь чудове перетворення! Українська мова з твоїх вуст звучить неймовірно глибоко і гарно. Чудова пісня. Всі твої пісні українською і перекладені, і нові - прекрасні! Бажаю натхнення, сил і наснаги. Дякую за щирість і кліп, знятий в моєму рідненькому Києві";
  • "Пісня - наче бальзам для душі така гарна та мелодійна. Не можу зупинитися слухати її";
  • "Мурахи по шкірі від вашого голосу, Максе"️️️;
  • "Плачу, ця пісня відкриває серце. Неймовірний Макс, неймовірна пісня! Любимо тебе. Рідна мова наша просто космічна".

Новинки від українських виконавців

  • Анна Трінчер презентувала довгоочікувану композицію "Очі". Ця пісня розповідає про палке кохання.
  • Alyosha долучилася до благодійного проєкту "Сила України" (The power of Ukraine), ініціатором якого є український співак-далекобійник Emigrant. Він тривалий час мешкає в США, проте з початком повномасштабного вторгнення виконавець залучає артистів та інших медійних особистостей до благодійних зборів на потреби українців.
  • Британський дует Bloom Twins випустив новий трек Drunk & Loud, який присвятив українцям. Кліп на трек зняли в культовому лондонському боксерському залі Rapton.