Кліп зняли в культовому лондонському боксерському залі Rapton. Нагадаємо, що солістки британського гурту – українки Аня і Соня Купрієнко.

Не пропустіть Alyosha у дуеті з виконавцем-далекобійником випустила потужний трек про війну: "Сильно"

Минулого місяця гурт Bloom Twins випустив новий трек Drunk & Loud, який був написаний у співавторстві та спродюсований Семом Гаррісом з X Ambassadors. Ця пісня є гімном для тих, хто готовий протистояти та боротися, показуючи силу, стійкість та відвагу, відстоюючи свою свободу.

У кліпі йдеться про тему війни в Україні, а близнючки Анна та Софія взяли на себе ролі двох безстрашних українських дівчат, які протистоять російській банді.

Відео Bloom Twins присвятили довгоочікуваному контрнаступу ЗСУ у війні з Росією. Цікаво, що на початку відео згадуються слова російського диктатора: “Нравітся, не нравітся – тєрпі моя красавіца”, а вже наприкінці ролику головного бандита повісили.

Bloom Twins – Drunk & Loud: дивіться відео онлайн

Шанувальники гурту були вражені новою піснею. Вони висловили своє захоплення у коментарях:

  • “Дівчата, це кайф! Дуже файні! Скоріш б їх всіх відшмагати! Пісня/кліп – вогонь!”
  • “Це підпал. Фінал особливо прекрасний”.
  • “Під час та після перегляду прямо топові відчуття всередині. Дівчата, ви круті!”
  • “Дяка, дівчатка! Довго вас не було чутно, але коли повернулись, то видно що не спали!”
  • “Без перебільшень, це одна з найкрутіших проукраїнських відеоробіт, які виходили останнім часом. Браво усім причетним, це розрив! Слава Україні!”

Додамо, що для зйомок кліпу дівчата понад 100 годин навчалися з відомими професійними каскадерами.

Що відомо про солісток Bloom Twins з України

  • Солістки гурту Bloom Twins – Анна та Соня – родом з Броварів. П'ятнадцятирічні дівчата у 2014 році приїхали до Лондону і вже за три роки стали популярними.
  • Вперше у 2016 році гурт Bloom Twins виступив з сольним концертом в Україні. За рік артистки знову завітали до Києва. Про українську аудиторію Аня і Соня говорять із захопленням і ностальгією.
  • З початком повномасштабного вторгнення співачки багато допомагають українцям, зокрема збирають кошти. «Все зупинилося, як тільки почалася війна. Все, що ми робимо, зараз про Україну», – говорили вони минулого року.
  • Додамо, що Анна та Соня займаються не лише музикою. Після приїзду до Англії українки підписали контракт з модельним агентством, тож вони часто беруть участь у модних показах.