Популярна українська співачка Анна Трінчер презентувала довгоочікувану композицію "Очі". Її в мережі називають мантрою кохання.

Дивіться також Думаю, я вже віджила свою популярність, – ONUKA зізналася, чим би ще хотіла займатися

Нова пісня Анни Трінчер

Пісня "Очі" – це легка композиція, що розповідає про палке кохання. Співачка спробувала довести, що справжнє кохання, навіть з першого погляду, – не міф.

Очі – це дзеркало душі, через них ми потрапляємо кудись глибше, читаємо думки та емоції інших. Через очі ми закохуємося, радіємо та переживаємо тривогу. А коли очі говорять коханням, то тільки двом партнерам відомо про всю глибину справжніх почуттів. Ця пісня для кожного розкривається по особливому, так само як і є особливою для мене,
– поділилась Анна Трінчер.

Раніше виконавиця вирішила по-новому відкритися у своїй творчості. Новий виток розпочався з композиції "Кропива", а наступною стала – "Очі". Це дві різні історії кохання та два різних життя співачки, які вона збирається доповнювати та розповідати у своїх майбутніх, але найближчих роботах.

Ще перед виходом пісні Анна запустила мелодію "Очі" у тікток – там понад 1,5 тисячі користувачів за три дні записали свої відео під пісню. Трек завірусився та потрапив у тренди.

Анна Трінчер – "Очі": дивіться відео онлайн

Як відреагували в мережі

Шанувальники діляться першими враженнями після прослуховування прем'єри Анни Трінчер.

  • "Це чудово та неймовірно";
  • "Пісня – фантастика";
  • "Дякую за твою працю, дуже гарна пісня";
  • "Мурашки по шкірі. Пісня просто в серце";
  • "Пісня просто неймовірна, дуже чекала";
  • "Гарна, душевна пісня".