64-річна співачка Мадонна продовжує з'являтися на світських подіях, працювати над музичною кар'єрою та поставати у провокативних образах, за що була відома упродовж популярності. Вона стала гостею Греммі-2023, оголосивши перемогу Сема Сміта та Кім Петрас.

Читайте також Переможці Греммі-2023: чи отримала нагороду українка Таня Муіньо

Мадонна відповіла хейтерам

Артистка опублікувала емоційний допис, в якому зізналась, що мала за честь представити переможців. Адже їхній здобуток став рекордним – Кім Петрас – це перша жінка-трансгендер, яка отримала золотий грамофон. Мадонна поскаржилась, що замість привернути увагу до її промови на Греммі, ЗМІ та глядачі обговорювали її обличчя.

Замість того, щоб зосередитися на тому, що я сказала у своїй промові, а саме про подяку за безстрашність таких артистів, як Сем і Кім, багато людей вирішили поговорити лише про мої фотографії крупним планом, зроблені фотографом камерою з довгим об'єктивом. Вона спотворює будь-яке обличчя!
– написала Мадонна.

Кадри Мадонни з Греммі-2023:

"Знову я зіштовхнулася з яскравим проявом ейджизму та мізогінії, які просочили наш світ. Світ, який відмовляється поважати жінку старше 45 років і хоче покарати її, якщо вона залишається вольовою, працьовитою та авантюрною".

Я ніколи не просила вибачення ні за свої творчі рішення, ні за те, як я виглядаю чи одягаюсь. І я не починатиму. Мене принижували медіа від початку кар'єри, але я розумію, що все це випробування. Я щаслива стати першопроходцем, щоб усім жінкам після мене було легше найближчими роками,
– додала Мадонна.

Артистка підсумувала, що продовжуватиме підривну поведінку, протистояння патріархату та насолоджуватиметься життям.

Інші рекорди та курйози Греммі-2023

  • Виконавиця Бейонсе встановила історичний рекорд на цьогорічній церемонії. Вона стала найбільш нагородженою артисткою – на її рахунку 88 номінацій та 32 статуетки. До неї цей статус був в угорсько-британського диригента Георга Шолті, який 20 років був рекордсменом з 31 статуеткою.
  • Тим часом Бен Аффлек, який був на Греммі разом з дружиною Дженніфер Лопес, став мемом після церемонії. На заході він сидів понурий та засмучений, поки інші знаменитості танцювали та розважались – його кадри стали темою для жартів.