Американська співачка Мадонна відсвяткувала день народження 16 серпня. Легенді виповнилося 65 років.

До слова У день народження Мадонни: Джамала представила кавер на всесвітньо відомий хіт Frozen

Як виглядає Мадонна без фільтрів

Зі святом Мадонну привітала її подруга та агентка Маха Дахіл. Вона опублікувала спільне фото з артисткою.

З днем народження, моя дорога сестро, "наречена, що вийшла заміж за здивування". Я дорожу тобою,
– звернулась вона до зірки.

Маха Дахіл опублікувала фото з Мадонною без фільтрів та фотошопу. Співачку часто ловили на тому, що вона занадто ретушує світлини у своєму інстаграмі. Та на цьому кадрі видно, як справді зірка виглядає у 65.

Мадонна на фото зображена у чорно-білому смугастому вбранні та з рукавичками з пір'ям. Вона доповнила образ аксесуарами та вечірнім макіяжем.


Мадонна з подругою / Фото з інстаграму Махи Дахіл Джексон

Мадонна перенесла госпіталізацію

  • У червні Мадонна потрапила до реанімації через бактеріальну інфекцію. Її знайшли непритомною вдома. Через хворобу зірка була змушена відкласти світовий тур. Вона провела декілька днів у відділені інтенсивної терапії, бувши прикутою до ліжка.
  • Згодом Мадонна повернулась додому, але й там її самопочуття було не найкращим. З часом її побачили на прогулянці. У липні вона вперше вийшла на зв'язок та подякувала за молитви й підтримку фанів.
  • Після важкого захворювання Мадонна склала заповіт. Вона виступила проти того, щоб хтось влаштовував тури з її голограмами. Також співачка хоче порівну між своїми шістьма дітьми розділити статок у 850 мільйонів доларів.