Незаконна окупація Криму стала для Маші Єфросиніної болісним ударом. У рідному місті Керч вона не була з 2014 року, але підтримувала стосунки з ріднею, яка залишилася там. Так було до 24 лютого 2022-го, до того, як Росія пішла на Україну з повномасштабною війною.

Читайте також "Нас всіх повбивають": що російські зірки відповідали Єфросиніній на заклик мітингувати

Маша Єфросиніна про родичів з Криму

Я з ними не спілкуюся, вони ні разу не написали мені, не подзвонили. Про що мені з ними спілкуватися?
– емоційно висловилася Маша Єфросиніна.

Вона додала, що має рідних і в Росії, її дядько живе в Санкт-Петербурзі. Більш як 40 днів він мовчав, а днями сам зателефонував зі словами, що йому шкода. Щоправда, не Маші Єфросиніній, яка активно й всюди засуджує Росію за війну, а її сестрі Лізі.

"Вчора моя сестра мені сказала, що наш дядько, рідний брат нашого тата, написав, що йому дуже шкода. Він живе в Пітері. На шостий тиждень щось відбулося в голові, мабуть", – поділилася телезірка.

Повне інтерв'ю Маші Єфросиніної: дивіться відео онлайн

Як український шоу-біз спілкується з рідними з Росії

  • У Джамали теж є рідні на Росії. Співачка натякнула, що ті не вірять у звірства путінської армії в Україні, тож з ними вона спілкується обережно. Зірка розповідала їм, як перед нею пролітала ракета.
  • Незмінний ведучий "Холостяка" Григорій Решетник відрікся від хрещеної з Росії. У перші дні війни жінка, яка народилася в Миколаївській області, зателефонувала зі словами: "Вам так і треба".
  • У судді "Танців з зірками" Максима Чмерковського дядько й дідусь живуть у Воронезькій області. За словами хореографа, вони не зазомбовані, бо з сім'єю ближчі, ніж з телевізором.