Максим Чмерковський повернувся в Україну у вересні. Його покликали суддею у танцювальні шоу. Війна застала зірку в Києві, тож він не з чуток знає, як воно прокидатися від вибухів і переховуватися у бомбосховищах. На щастя, це розуміє і його рідня, яка зараз у Росії.

До теми Максим Чмерковський з США прилетів до Польщі, де допомагає українцям

Максим Чмерковський про стосунки з дядьком з Воронезької області

Молодший брат мами танцівника живе в Росії разом з батьком, дідусем Максима. У нього є діти та онуки, які, як і він, розуміють, що Путін напав на Україну. Вони не зазомбовані, бо підтримують зв'язок зі своєю українською родиною.

У нас, Слава Богу, вийшло так, що люди з нами у спілкуванні ближчі, ніж з телевізором. Але я особисто бачив свого колишнього студента, який дзвонив друзям у Сибір. Він починає спілкуватися, а вони якусь дурницю несуть, не розуміють. Мені їх дуже шкода,
– розповів Максим Чмерковський.

Король латиноамериканських танців додав, що зараз в Одесі, під обстрілами росіян, мешкає ще один його дядько з сім'єю.

"Сьогодні ці два брати повинні в принципі стати й воювати одне з одним. Це наша ситуація, і я намагаюся передати її людям, які питають про ситуацію в Україні", – зізнався зірка.

Як проявив себе Максим Чмерковський у час війни в Україні

Нагадаємо, Максим Чмерковський почувався винним, що сів на евакуаційний потяг і втік з Києва до Варшави, але як громадянин США мав на це право. Він прилетів у Лос-Анджелес до дружини та сина, але не зміг залишатися там. Днями танцівник повернувся в Польщу, щоб звідти допомагати українцям.