Війна розставила всі крапки над "і" та показала справжні обличчя людей. Так, чимало українців розірвали всі зв'язки з родичами з Росії. Одні просто забули їхні номери, інші ж намагалися достукатися. Серед останніх і Наталія Могилевська.

Читайте також 74-річна Ніна Матвієнко зі сльозами зустрічала доньку та онучок на вокзалі в Німеччині: відео

Наталія Могилевська про діалог з братом з Росії

У 46-річної співачки на Росії живуть рідні. Вона спілкувалася з братом, однак той не вірив жодним її аргументам і навіть відео – реальним кадрам з України.

Досить важко було з ними говорити. Мій брат казав мені: "А якого року це відео? Що ти мені надсилаєш?" Пропаганда дуже сильна, професійна, тому люди справді зомбовані. За два місяці війни тільки сліпий, глухий і тупий не зрозумів, що відбувається,
– заявила Наталія Могилевська.

Вона переконана, що у залізній завісі, яку побудував Кремль, "є достатньо дірочок, щоб розсудлива людина могла все зважити та мати свою думку". Очевидно, її родичі не такі, адже всіх росіян вона вважає ворогами України.

"Сьогодні в країні війна, діють закони воєнного часу. Сьогодні наш ворог – це Росія, всі. Не може бути іншої позиції. Якісь інші позиції – державна зрада", – різко висловилася Могилевська.

Наталія Могилевська

Наталія Могилевська / Скриншот з відео

До теми Андрій Бєдняков розповів, що з його родичами з Росії та де вони зараз

Хто з українських зірок більше не спілкується з рідними з Росії

  • Ексгастролер Іван Дорн не підтримує зв'язок з рідними з Башкирії. За більш як два місяці війни вони жодного разу не зателефонували, тож він "поставив хрест майже на всіх людях у Росії".
  • Ведучий Григорій Решетник відрікся від хрещеної з Росії. Та зателефонувала його мамі зі словами: "Вам так і треба". Ба більше, її сини служать у російській армії й можуть бомбити Україну.
  • Співачка Камалія не хоче спілкуватися з тіткою з Москви, бо вона думає, що "бандерівці та нацисти вбивають російськомовних".
  • Лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко зізнається, що двоюрідні брати і сестри припинили для неї існувати в перші два-три дні війни.