Автор "Кварталу 95" в інстаграм-сторіз поділився всіма деталями романтичного вчинку. Він спробував втілити одну з мрій коханої.

Дивіться також Володимир Дантес розповів про стосунки з Надею Дорофєєвою та спільних дітей

Сюрприз для Ксенії Мішиної

Олександр розповів, що ще під час зйомок "Холостячки" Ксенія Мішина зізналась про одне зі своїх бажань. Однак тоді він не зміг втілити його в життя.

Ще в "Холостячці" Ксю сказала: "Я так хочу, щоб свічками було написало "Люблю тебе!" і щоб з якогось балкону це все було видно",
– написав чоловік.


Сюрприз для Ксенії Мішиної / Фото з інстаграм-сторіз

Еллерт вирішив не шукати балкон, а влаштувати прогулянку вертольотом. Та оскільки він боїться висоти, це завдання було для нього з додатковою складністю.

Гуморист розповів акторці, що їхній політ – рекламна зйомка, щоб здійснити ефект сюрпризу. Коли зірки піднялися в небо, на землі розставляли скляні колби зі свічками у формі напису "Люблю тебе, Ксю".

Для Ксю це була історія, що ми просто політаємо, типу реклама вертолітного майданчика. А насправді внизу дівчата з декор-студії просто як мурашник під крики "скоріше" розставляли ці колби, тому що у них було всього хвилин 15,
– зауважив Олександр Еллерт.


Сюрприз для Ксенії Мішиної / Фото з інстаграм-сторіз

Згодом пара приземлилась, а Олександр Еллерт показав, як Ксенія Мішина радіє й бігає серед свічок з букетом квітів.


Сюрприз для Ксенії Мішиної / Фото з інстаграм-сторіз

Наприкінці Олександр Еллерт додав, що він з акторкою прийняв рішення рідше з'являтися разом у сторіз. Та це не означатиме, що пара знову розірвала стосунки.

Розставання та примирення Еллерта й Мішиної