Телеведуча побувала там разом з колегою Анатолієм Анатолічем. Вони разом на власні очі побачили місце, де росіяни знущалися з людей, які перебували в окупації.

Дивіться також Сльози душать, клубок в горлі, – Лілія Ребрик відвідала зруйнований будинок на Лобановського

Лілія Ребрик побачила катівню, де вбивали українців

Зірка побувала в селищі з теплою назвою Ягідне. Зараз про нього знає весь світ. Це селище у Чернігівській області, де російські військові облаштували в'язницю, катівню. Вони тримали в маленькому підвалі майже 400 людей. Без світла, тепла, свіжого повітря, у страшній задусі, на кам'яній підлозі. Так тривало 27 днів. На кожного в'язня припадало по пів квадратного метра.

Люди помирали просто на очах в інших. На стінах там – імена тих, хто помер та був убитий. Поряд – дитячі малюнки... Таке світло крізь суцільну в'язку темряву. Я не знаю, як з цим всім жити далі. Я не знаю, чи зможе хтось забути жах цієї війни. Я просто не знаю, як припинити плакати,
– поділилася Лілія.

Лілія Ребрик у селищі Ягідне: дивіться відео онлайн

Українські зірки про звірства росіян

  • Маша Єфросиніна опублікувала огидне відео з російськими солдатами, де вони закликають "закінчити почате", тобто продовжити вбивати українців.
  • Режисер фільму "Носоріг" Олег Сенцов у лавах ЗСУ боронить нашу державу. Він зазначив, що війна у 2022 році більш динамічна та жорстокіша, аніж була у період ООС.
  • Ведучий Андрій Бєдняков опублікував кадри з рідного Маріуполя, тепер окупованого російськими військами. Шанувальники зазначають, що не можна назвати життям ті умови, в яких перебувають маріупольці.
  • Українська ведуча Ольга Фреймут показала, як її донька намалювала очільника Кремля Путіна. Малюнок мав моторошний вигляд і був пом'ятий.
  • Сім'я Юрія Ткача дорогою за кордон зупинилася в Вінниці. Дружина актора з донькою сподівалися провести спокійну ніч, однак їх застали бомбардування. У ту моторошну ніч вона зрозуміла, що вже немає часу бігти в коридор і ховатися там. Тому швидко накрила доньку Вікторію своїм тілом.