Нещодавно американська та англійська акторка Лілі Колінз з'явилась у вечірньому шоу Джеймса Кордена. Вона розповіла про курйозні історії, що траплялись з нею та членами монаршої британської родини.

Читайте також День народження Кейт Міддлтон: чому герцогиня буде позбавлена почестей на 40-річчя

Лілі Колінз намагалась вирвати букет в принцеси Діани

Батько Лілі Колінз – відомий музикант Філ Колінз. Він співпрацював з благодійним фондом принца Чарльза та часто з'являвся на різноманітних заходах за участі королівської сім'ї.

На один з прийомів музикант взяв донечку, яка була ще маленькою. Вона вручила букет квітів принцесі Діані, але в той самий момент захотіла забрати їх назад.

Мені розповідали, що це трапилося. Це моя мама, мій тато і я, і це на заході Prince's Trust, і я дарую Діані квіти, але в ту секунду, коли вона взяла їх, я спробувала витягти квіти з її рук,
– зізналась Лілі Колінз.

"Не склались" в акторки стосунки й з самим принцом Чарльзом. Одного разу вона жбурнула у принца Уельського іграшку.

"Я грала з деякими іграшками з принцом Чарльзом, і я кинула в нього щось, здається, іграшковий телефон у його голову", – розповіла Лілі Колінз.

Королівська сім'я та знаменитості

  • Зірки часто діляться враженнями від зустрічей з членами монаршої родини. Біллі Айліш познайомилась з герцогами Кембриджськими на прем'єрі фільму "Не час помирати". Вона розповіла, що знайомство пройшло невимушено та легко.
  • Різ Візерспун зізнавалась, як пройшла її зустріч з Кейт Міддлтон. Акторка зауважила, що не була фанаткою королівської родини, але зустріч з герцогинею її схвилювала. Однак все пройшло добре, бо Кетрін багато жартувала й була приємною.