Американську акторку та володарку премії Оскар Різ Візерспун доволі важко вразити. Однак це вдалось члену королівської родини. Про це зірка написала у своїй книзі Whiskey in a Teacup.

Це цікаво Секрети краси та ніякої пластики: як Різ Візерспун вдається у 45 виглядати на 30

Різ Візерспун про зустріч Кейт Міддлтон

Акторка зізналась, що мала можливість побачитися з герцогинею Кембриджською у 2011 році в Лос-Анджелесі. Різ Візерспун зазначила, що зовсім не була фанаткою королівської родини, однак думка про зустріч з Кетрін неабияк її схвилювала.

Щоб виглядати найкраще, знаменитість прокинулась о 4 годині ранку, що доволі невластиво для неї. Варто зазначити, що тоді пройшло небагато часу після весілля Кейт Міддлтон з принцом Вільямом. Тим не менш, вона справила на володарку Оскара якнайкраще враження.

Я так сильно люблю Кейт Міддлтон. Вона не розчарувала! Вона була простою, милою, теплою, елегантною і стриманою. Ще вона розповіла анекдот, і я відразу потрапила під її чари. Вона така ж чудова, як здається. Вона дуже співчутлива, соціально свідома, глибоко турботлива людина,
– вважає Різ.

Візерспун додала, що й зараз дуже захоплюється герцогинею Кембриджською. Вона у захваті від рівня самовідданості Кейт Міддлтон.

"Потрібна дуже особлива людина, яка б зважилася на таке життя. Вибрати такий хід подій, коли ти щомиті перебуваєш під прицілом громадськості. Тепер, коли вона перебуває в такому положенні, все її життя присвячене служінню назавжди", – поділилась акторка.