28 вересня у "Альберт-холі" в Лондоні пройшла прем'єра фільму про агента Джеймса Бонда. Знаменита американська співачка Біллі Айліш також була на заході як композиторка. Вона є авторкою саундтреку до фільму.

Дивіться також Кейт Міддлтон з'явилась на діловій зустрічі у зеленому пальті: фото трендового образу

Як пройшла зустріч герцогів та Біллі Айліш

Виконавиця вперше особисто зустрілась з принцом Вільямом та Кейт Міддлтон. Зірка розповіла, що знайомство пройшло легко та невимушено.

Вони не змусили мене відчути, що мені страшно або я не можу з ними розмовляти. Вони були дуже люб'язні та ставили мені різні запитання. Вони були дуже доброзичливими, веселими й милими. Я не можу скаржитися, це було приголомшливо,
– розповіла Біллі Айліш.

Різ Візерспун також бачилась з Кетрін

  • Додамо, раніше враженнями від зустрічі з Кейт Міддлтон ділилась Різ Візерспун. Акторка зізналась, що не була фанаткою королівської родини, але зустріч з герцогинею її схвилювала. Однак все пройшло добре.
  • "Вона не розчарувала! Вона була простою, милою, теплою, елегантною і стриманою. Ще вона розповіла анекдот, і я відразу потрапила під її чари. Вона така ж чудова, як здається. Вона дуже співчутлива, соціально свідома, глибоко турботлива людина", – розповіла Різ.
  • Зірка додавала, що поважає Кейт Міддлтон. Адже не кожна людина може наважитися на життя, коли ти в будь-який момент перебуваєш "під прицілом громадськості".