9 січня Кейт Міддлтон виповниться 40 років. Дружина принца Вільяма не зможе гучно відсвяткувати ювілей, як повідомляють британські ЗМІ.

Читайте також Разом з сім'ями: принцеси Євгенія та Беатріс відпочивають на курорті у Швейцарії

Яким буде день народження Кейт Міддлтон

Ймовірно, герцогиня Кембриджська відсвяткує день народження у вузькому сімейному колі. Через новий штам коронавірусу Омікрон, члени королівської родини намагаються дотримуватися усіх обмежень.

Ймовірно, для герцогині будуть стримані святкування. Вона все одно не хотіла нічого кричущого – це не зовсім в її стилі, – але особливо з огляду на нинішню ситуацію, масштаби заходів будуть зменшені,
– пишуть видання.

Та не тільки скромний обід буде обмеженням для Кетрін. Також на її 40-річчя не виконають королівську традицію й позбавлять почестей. Зокрема, у каплиці Вестмінстерського абатства не будуть лунати дзвони з нагоди ювілею.

Це рішення було прийнято ще у 2021 році, через кризу у суспільстві у зв'язку з коронавірусом та необхідність скорочення витрат. Дзвони можуть лунати лише на дні народження принца Чарльза та королеви Єлизавети II.

Однак одну з королівських традицій на день народження точно не порушать – на сторінках королівської родини опублікують нове портретне фото Кейт.


Портретне фото Кейт Міддлтон у 2021 році / Фото з інстаграму короліської сім'ї

Зазначимо, цього року через пандемію монарша родина стримано відсвяткувала Різдво: