Радість батьківства Фагот (справжнє ім'я – Олег Михайлюта) відчув лише один раз. Зараз його сину Нікіті 11 років. Він живе з мамою, журналісткою Анастасією Будкіною, але зірковий татко бере активну участь у його вихованні. Ймовірно тому, що колись співаку заявляли, що дітей у нього не буде.

Читайте також Юрій Горбунов показав, як їх з Осадчою сфотографував 4-річний син: зворушливий кадр

"Мені всі говорили, що будуть проблеми з дітьми", – ошелешив лідер ТНМК.

Як з'ясувалось, після 30 музикант уже замислювався про дітей, але його кохані не вагітніли. Він наважився пройти обстеження, після якого почув свій діагноз – безпліддя.

Фармакологія рулить. Говорили: "Дуже повільні сперматозоїди, можуть бути проблеми". І список ліків на кілька сотень доларів,
– пригадує Фагот.

Лідер гурту ТНМК не став бігти в аптеку за дорогущими препаратами, а вирішив: "Бог дасть – буде. Не дасть Бог – значить не треба". На диво, після цього кохана дівчина Фагота завагітніла й народила здорового малюка.

Фагот з сином Нікітою / Фото з інстаграму музиканта

До теми Фагот з ТНМК відверто розповів про ставлення до абортів та стосунки з сином

Зараз Фагот зустрічається з іменитою дизайнеркою Ольгою Навроцькою. За 12 років стосунків вони так і не одружилися, спільних дітей у них теж немає.

  • 47-річний музикант мріє вдруге стати батьком. Ба більше, вони з коханою нібито "намагалися, але не сталося" через жіноче здоров'я Ольги.
  • Натомість дизайнерка стверджує, що просто не хоче бути мамою. Спочатку вона підтримувала позицію childfree, а потім їй стукнуло 47.