У 3 випуску "Танців з зірками" учасники розповіли про рік, який змінив їхнє життя. Для Фагота з гурту "Танок на майдані Конго" таким роком став 2010, коли на світ з'явився його син Микита. Ще 11 років тому він зізнавався, що хоче другу дитину.

Цікаво Виніс мамині коштовності, – Артур Логай зізнався про залежність, від якої страждав у юності

Первістка музиканту народила тележурналістка Анастасія, з якою він мав роман, але одружуватися не збирався. Тоді зірка запевняв, що буде повноцінним батьком для сина.

"Рік, який змінив моє життя, – рік, коли народився син. Усе в голові змінилося. Я був присутній на пологах, перерізав пуповину, я його побачив раніше, ніж мама", – пригадав Фагот.

Зараз Микиті 11 років. Зірковий батько намагаюся підтримувати його фінансово й присвятив йому свою участь у "Танцях з зірками". Тоді як з Ольгою Навроцькою спільних дітей у Фагота немає. Уже 12 років вони обоє мріють про поповнення, однак 47-річній дизайнерці не вдається завагітніти.

Мені хочеться ще дітей, це прикольно. З Олею ми намагалися, але не сталося. Є банальні нюанси по жіночому здоров'ю,
– вперше заявив Фагот.

Фагот з коханою Ольгою Навроцькою / Фото з інстаграму дизайнерки

Про 11-річного Микиту Фагот розповідає вкрай рідко. У жовтні минулого року він зізнався, що в нього ідеальні стосунки з сином – вони проводять канікули за кордоном, розажаються й тренуються разом.