Українська телеведуча Лідія Таран показала свого брата Макара Тарана Анатолійовича у День захисників та захисниць України. Як вона розповіла, чоловік змінив професію та пішов воювати.

До теми Знищуємо головних терористів планети, – YARMAK про свою роботу на фронті та великий шанс України

Лідія Таран показала брата

Відомо, що її брат Макар до початку вторгнення багато років викладав в університеті на кафедрі нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Раніше спеціалізувався на проблемах історії та міжнародних відносин країн Північно-Східної Азії, проходив стажування на Тайвані та в США. Знає багато мов, але через війну йому довелось вчити мову гранатомета.

Мій персональний герой. Мій братик. Найрозумніший з відомих мені людей. Понад 20 років викладання в універі, китайська, англійська, французька. Але тепер довелось вивчити мову гранатомета і лютої ненависті до ворога. Страшно пишаюсь і молимось разом за всіх наших! Зі святом, рідне військо – наші янголи охоронці,
– написала Лідія Таран.

Також телеведуча похизувалась фото брата, який стоїть зі зброєю у військовій формі.

Брат Лідії Таран / Фото з інстаграму ведучої

Як Лідія Таран переживає війну

  • Коли 26 червня росіяни обстріляли Київ, ракета втрапила у дім, де жила Лідія Таран. Через війну вона виїхала до Франції з донькою, тому її в будинку не було.
  • У столицю телеведуча таки повернулась, але вже через місяць. Вона зустрілась з колегою Марічкою Падалко у своїй квартирі, де скло під ногами й "краєвиди" зруйнованих будинків.
  • Лідія Таран живе на дві країни – у Франції та Україні. Однак зірка не дуже хоче повертатися до Києва, бо в її район постійно прилітають ракети.