У Францію Лідія Таран часто приїжджала як туристка, у гості до друзів. Зараз же вона оселилася в невеличкому містечку Нансі, відправила доньку в коледж і додому не поспішає. Ведучій страшно, що росіяни знову цілитимуть по заводу "Артем", що поряд з її ЖК.

До теми Олена Кравець розсекретила, коли нарешті повернеться в Україну з дітьми

Чому Лідія Таран не повертається до Києва

Місце, де я купила квартиру, виявилося дуже невдалим. Мій дім знаходиться біля заводу "Артем", об'єкта, по якому постійно намагаються влучити російські ракети. Туди прилітало вже тричі, були людські жертви, і немає жодної гарантії, що не прилетить ще четвертий і п'ятий рази,
– наголошує Лідія Таран.

Варто нагадати, що наприкінці липня зірка приїжджала до Києва після 5 місяців еміграції. Щоправда, ненадовго. Вона зустрічалася з Марічкою Падалко у своєму потрощеному ЖК і пила каву на балконі з видом на зруйнований дах і склом під ногами. Це наслідки "прильотів" 26 червня, від яких також постраждав дитячий садок, в який ходила донька Сергія Притули.

"З того часу, як Лідка переїхала у свою нову київську квартиру, ми все не змогли знайти час на спільну каву в її стінах. Зараз знайшли", – коментувала Падалко.

Марічка Падалко з Лідією Таран у її розбомбленому будинку / Фото з інстаграму телеведучої