Українська ведуча Леся Нікітюк часто отримує у свій бік несправедливий хейт та критику. Цього разу вона вирішила поставити на місце тих, хто пише образи з прихованих профілів.

Дивіться також Соромилась носити спідниці, – Леся Нікітюк у спокусливому образі розповіла про свої комплекси

Леся Нікітюк про анонімних хейтерів

Блогерка склала оригінальну історію про людей з прихованими профілями.

"Зібрав якось в пеклі головний чорт людей зі скритими профілями інстаграм і питає: Хто що зробив? Нігті_Львів_офішел каже: Я написав одній ведучій "Нового каналу", що вона страшна і в неї губи наколоті. Нижня білизна_XXL каже: Я написала одній співачці, що в неї донька товста... і вона співати не вміє. Касабланка_911 каже: А я написав одному волонтеру, що він брехло і щоб займався тим, чим він займається до війни й не ліз в політику. Чорт подумав і каже: Та побійтесь Бога, перехрестився і пішов!".

Схоже, тут Леся Нікітюк згадала ще й Олю Полякову та її доньку Машу, а також Сергія Притулу.


Леся Нікітюк / Фото з інстаграму Лесі Нікітюк

Зіркові колеги та фани підтримали Лесю Нікітюк у коментарях:

  • "Санта Барбара";
  • "А люди з відкритими профілями пишуть, що ви дуже гарна";
  • "Молодчинка. З іронією і без образ рознесла всіх. Так і треба";
  • "Лесю, ти душа України. Щира, відверта, вперта, яскрава та рідна. Не знаю людей, які б тебе не любили";
  • "Такі влучні слова".

За що критикували Лесю Нікітюк

  • У лютому ведуча поїхала до Харкова, щоб зняти випуск про місто-герой та як виживають харків'яни під час війни. Її розкритикували за спробу "хайпанути". Та Леся різко відповіла, що приїздить не поїсти й попити, а працювати.
  • На Великдень підписники причепилися до фото, на якому Нікітюк позує з племінницями у хустках. "Хочеться бруду якогось, десь підлити масла у вогонь. Не потрібно до своїх. Потрібно триматися і бути людьми, оскільки ми якраз таки люди, нелюди ви знаєте де", – відповідала ведуча.