Скандали на Національному відборі спричинили активне обговорення Євробачення та його учасників у мережі. Не оминула увагою Нацвідбір й телеведуча та блогерка Леся Нікітюк.

До теми Після дискваліфікації Alina Pash: Суспільне пропонує Kalush Orchestra поїхати на Євробачення

Леся Нікітюк переспівала пісню Kalush Orchestra

В інстаграм-сторіз знаменитість виклала відео, в якому співає пісню гурту Kalush Orchestra, яку вони представили для Національного відбору.

Hello, Ukraine! Ця пісня для тебе,
– зазначила Нікітюк.

Леся заспівала лиш приспів треку Stefania, пожартувавши, що продовження почує лише її продюсер.

"Хочете послухати далі? Станьте моїм продюсером", – з гумором додала телеведуча.

Леся Нікітюк переспівала пісню Stefania: відео з інстаграм-сторіз

Kalush Orchestra на Нацвідборі-2022

  • Гурт Kalush Orchestra – це новий проєкт реп-колективу Kalush, що створює пісні з мотивами етно. Напередодні фіналу відбору музиканти презентували пісню, яку соліст Олег Псюк присвятив своїй мамі.
  • У фіналі Kalush Orchestra зайняли 2 місце, поступившись Alina Pash лише 1 балом. За голосуванням глядачів вони стали переможцями.
  • Через плутанину з балами під час оголошення результатів гурт Kalush Orchestra запідозрив Суспільне у фальсифікації. Все тому, що їм не показували листок з результатами, а багатьом їхнім фанам не зараховувались голоси.
  • Kalush Orchestra заявили, що навіть подали петицію на сайт президента, яку скоро мають опублікувати. Однак тепер невідомо, до чого призведуть сутички з Суспільним.
  • Після дискваліфікації Alina Pash колектив є претендентом представляти Україну в Італії на Євробаченні-2022.