Лише минулого тижня українські зірки вітали Володимира Зеленського з 45-річчям, а сьогодні привітань від нього чекає Олександр Пікалов. Вони з президентом куми, й актор каже, що той ніколи не забував про його день народження. Однак, схоже, все завдяки дружині.

До теми Я хочу усміхатися разом із тобою, – Зеленська зворушливо привітала чоловіка з днем народження

Як Зеленський вітав кума Пікалова з днем народження

Зірка "Кварталу 95" думає, що про його день народження Зеленському нагадує дружина Олена, адже ще до президентства він вітав його з її номера.

Володимир Олександрович завжди у нас був зайнятою людиною. Керівник. Хоча ми були на одному поверсі, до кабінету можна було докинути мандарином. Але це було так: дивлюся, телефонує Лєнчик. Я беру слухавку, а звідти Володимир Олександрович: "Саня, привіт! З днем народження!" Це ж як було: "На, подзвони Пікалову, у нього сьогодні день народження". Думаю, що сьогодні буде так само,
– висловився актор.

"Від Макрона не чекаю, а від Зеленського чекаю. Хотілося б дзвінок", – з гумором додав Олександр Пікалов.

  • Нагадаємо, ще у травні "кварталівець" Євген Кошовий ділився, що вони з Пікаловим "були разочок" у Зеленського на Банковій. Він виділив друзям 15-20 хвилин, а вони "розрядили обстановку" мемами. Цікаво, що з гумористами президент зустрічався напередодні візиту Бориса Джонсона.
  • До речі, у серпні, з нагоди Дня Незалежності, Зеленський нагородив Пікалова орденом За заслуги ІІІ ступеня за його "потужну волонтерську діяльність". Такий самий отримав Євген Кошовий.