Лідеру держави виповнюється 45 років. На жаль, цей день Володимир не зможе провести з сім'єю, оскільки постійно працює на перемогу України. Дружина з ніжністю звернулася до Зеленського в особливий день і закликала його більше усміхатися.

Не пропустіть Символ свого часу: який шлях пройшов Володимир Зеленський за час вторгнення Росії

Як Олена Зеленська привітала чоловіка з днем народження

Зараз Володимир Зеленський переживає найважче випробування. Дружина всіляко намагається підтримувати коханого та допомагає йому наблизити перемогу. Олена часто буває в робочих закордонних поїздках і її постійно запитують, як чоловік змінився за цей рік.

І я завжди відповідаю: "Не змінився. Він той самий. Той самий хлопець, якого я зустріла, коли нам було по сімнадцять",
– з ніжністю написала Зеленська.

Перша леді додала, що за цей рік у коханому змінилося лише одне – нині він набагато менше усміхається: "Я бажаю тобі більше причин для усмішки. І ти знаєш, що для цього треба. Ми всі знаємо".

Впертості в тебе вистачить. Головне – щоб вистачило здоров'я. Тож будь здоровий, будь ласка! Я хочу усміхатися разом із тобою завжди. Подаруй мені цю можливість!
– звернулася Олена до коханого.

Володимир Зеленський
Володимир та Олена Зеленські / Фото з телеграму першої леді

У складні моменти Олена намагається завжди бути поруч з чоловіком. Так, 21 січня вона разом з Володимиром була на церемонії прощання з керівництвом МВС, яке загинуло в авіакатастрофі в Броварах. Для президента це ще одна болюча втрата, яка лише посилює сум і жах від того, що відбувається в Україні щодня.

18 січня, коли в Броварах впав гелікоптер, Олена Зеленська перебувала на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про трагедію їй повідомили за кілька хвилин до виступу на одному з заходів, які відбувалися в рамках форуму. Перша леді не змогла стримати сліз. Згодом на пресконференції поділилася, що для неї це "важкий особистий удар", оскільки вона дуже добре знала загиблого Дениса Монастирського.