Навіть попри шалений біль у спині Ксенія Мішина не зупинила знімальний процес і залишалась в кадрі до завершення телекастингу. Суддя "Україна має талант" вразила фанів своєю витримкою, однак заявила, що без допомоги масажистів і реабілітологів вона не впорається.

До теми Вони дуже емоційні, – Григорій Решетник прокоментував розставання Мішиної та Еллерта

"Мені поставили діагноз – спазм м'язів. Я не можу розігнутися, дуже важко", – поділилась Ксенія Мішина в інстаграм-сторіс.

Вранці Ксенія Мішина вийшла на зв'язок з підписниками й повідомила, що легше їй не стало. Вона все ще не може розігнути спину. Однак акторка не підвела команду проєкту "Україна має талант" й прибула на знімальний майданчик попри біль.

У мене так болить спина, це жах. Усі лікарі, які були на майданчику, сказали, що це психосоматика, що я просто дуже втомилася і треба відпочивати,
– заявила знаменитість.

До слова, запрошена суддя "Україна має талант" Маша Єфросиніна нещодавно потрапила в подібну ситуацію:

  • страшенний біль у спині застав її на знімальному майданчику. Ведучій зробили блокаду – ін'єкцію, яка дозволяє тимчасово "відключити" больовий рефлекс;
  • візажистка й стиліст були змушені довершувати макіяж і зачіску, коли Єфросиніна лежала на дивані;
  • фоловери не стали чекати пояснень зірки й накрили її шквалом критики, розцінивши таку підготовку до зйомки як примху ведучої.