Ведучий шоу "Холостячка" мало не найкраще розумів акторку Ксенію Мішину та автора "Кварталу 95" Олександра Еллерта. Адже він спостерігав за парою ще тоді, коли зароджувалися їхні стосунки на проєкті.

До слова Робиш мене щасливою, – Ірина Федишин чуттєво привітала чоловіка з 15 річницею шлюбу

Григорій Решетник про розставання Мішиної та Еллерта

Український телеведучий прокоментував розрив стосунків зіркової пари. Чоловік визнав, що йому складно коментувати цю новину.

Я не бачився із Сашком і Ксюшею після того, як з'явилася інформація про їхнє розставання. Мені здається, вони дуже емоційні. Їм варто було б стати стриманішими. Але мені їхня пара дуже подобалася,
– зізнався Григорій Решетник.

Він зазначив, що хотів би примирення колишньої закоханої пари. Григорій додав, що коли Ксенія та Олександр розсталися остаточно, вони однаково матимуть величезну кількість хороших спогадів.

"Але якщо навіть і розлучилися назавжди, що ж – таке життя. Думаю, у них усе одно залишаться прекрасні спогади один про одного та час, що провели разом", – додав ведучий.

Що відомо про розрив стосунків Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта

  • 16 липня "Холостячка" опублікувала відвертий допис, у якому оголосила про розрив романтичних стосунків з автором "Кварталу 95".
  • Зірка заявила, що розставання було раптовим, однак це сталося назавжди. Олександр Еллерт нібито не повинен більше брати участь у її житті, адже останній рік виявився для жінки дуже драматичним.
  • Схоже, що самого Еллерта зачепили ці слова. Він оприлюднив на сторінці скриншот з Вікіпедії, де пише пояснення до слова "драма". Гуморист дозволив коментувати допис прихильникам, тоді як Мішина обмежила таку можливість і попросила нічого не запитувати.
  • Після розставання Ксенія Мішина відправилась на відпочинок в окупований Крим разом з сином та подругами. Слідом за нею поїхав й Еллерт – але він проводив час сам.