Українська акторка Ксенія Мішина відправилась за кордон разом з сином Платоном. Вона приїхала в Ізраїль, де живе її прабабуся.

Дивіться також Ксенія Мішина підкорила образом у мінісукні люксового бренду: фото з відпочинку в Карпатах

Мішина показала жахливий стан квартири

Зірка поділилась, що в Ізраїлі зіштовхнулась з проблемами щодо помешкання. Вона ледь змогла знайти хороше житло неподалік від прабабусі.

Скажу чесно, знайти для нас тут житло для мене стало довбаною проблемою. Мені потрібно було це зробити в певному місці, неподалік від моєї прабабусі. Я так намучилась… Я ніколи не могла уявити, що в такій країні дуже складно знайти нормальне житло,
– зізналась артистка.

Та прибувши у квартиру, Ксенія Мішина розчарувалась. Реальність зовсім не відповідала очікуванням та фото в інтернеті. Вдома було багато пилюки на поверхнях, брудний посуд та сміття у шафках. Згодом артистка знайшла краще помешкання.


Що очікувала зірка / Фото з інстаграм-сторіз

Ксенія Мішина показала квартиру за кордоном: відео

Де відпочивають зірки цього літа

  • Ольга Сумська відпочивала в оздоровчому спа-центрі на Хмельниччині. Щоправда, акторку розкритикували за фото біля басейну. Та зірка відповіла на хейт.
  • Андрій Бєдняков лиш нещодавно побачив дружину та дітей – вони повернулися в Україну. Днями вся сім'я побувала в горах.
  • Чоловік Марічки Падалко повернувся додому з фронту у відпустку. Він з сім'єю відправився на відпочинок на Закарпаття.