Вона цілу ніч дуже погано почувалася, тож довелося поїхати на обстеження. З'ясувалось, що акторка сильно отруїлася морепродуктами.

Цікаво Міша Кацурін показав, як розважається з мамою, дітьми та Дорофєєвою: милі фото

Ксенія Мішина потрапила у лікарню

Знаменитість зізналася, що їла устриці та інші морепродукти, які стали причиною її поганого самопочуття. Так Мішина мала незапланований вихідний.

Учорашня ніч була з лихоманкою та, мені здавалося, частковою втратою свідомості. А вчорашній день я провела під крапельницями та під доглядом лікарів,
– розповіла акторка.

"Будьте обережні, друзі, бо лікуватися дорого", – наголосила зірка.


Ксенія Мішина потрапила в лікарню / Скриншот з інстаграм-сторіс

Мішина поділилася, що зараз її самопочуття покращилось. Відтак вона вже навіть робила ваккум для живота і продовжує займатися щоденними справами.

Які українські зірки мають проблеми зі здоров'ям

  • Телеведучий Анатолій Анатоліч сильно травмувався. Це трапилось просто на спортивному полі під час гри у футбол. Шоумена оглянули лікарі й наклали на ногу гіпс. З'ясувалося, що у ведучого перелом середнього пальця.
  • Катерина Репяхова розповіла, що Віктору Павліку незабаром робитимуть операцію. Як виявилось, співак народився з вадою серця. "З віком один з клапанів вийшов з ладу, не виконує свою функцію, тому треба ставити штучний клапан. Операцію запланували на осінь", – розповіла дружина виконавця.
  • Співачка Анна Трінчер поділилася, що наприкінці свого концерту в Ужгороді відчула приступ паніки. Відтак команді довелося відкачувати виконавицю в гримерці.