У новому інтерв'ю акторка Ксенія Мішина також згадала про свій досвід участі в проєкті. Зірка знайшла кохання в "Холостячці" й досі має стосунки з обранцем Олександром Еллертом.

Дивіться також Холостяк 11 сезон 11 випуск: хто покинув шоу за крок до фіналу

Поради Златі Огнєвіч від Ксенії Мішиної

Акторка наголосила, що дуже важливо є дослухатися до свого серця і йти за його бажаннями, незважаючи ні на що. Також, на думку Мішиної, не варто боятися проявляти сміливість.

Не звертати уваги на негатив, який, можливо, буде навколо відбуватися. Не слухати нічиїх думок, слухати тільки себе. Не боятися бути сміливою і пробувати все нове, що подарують їй в цьому проєкті Всесвіт і світ,
– зазначила Ксенія.

Злата
Злата Огнєвіч – нова "Холостячка" / Фото з інстаграму зірки

Складнощі, які можуть спіткати на шоу

Ксенія Мішина зазначила, що під час участі в проєкті їй було важко повністю відкритися на камеру, адже зазвичай вона знімається саме як акторка. Зірці було важливо показати себе як особистість, продемонструвати всі почуття, переживання.

"Насправді, хочеш не хочеш, а через певний момент на проєкт з'являється життя. Я вже не раз розповідала про те, що чоловіки довгий час не вірили, що це дійсно чесний проєкт. Всі думали, що я така вся з себе актриса, моя група мене знімає і робить про мене кіно. Але через певний час всі повірили, що це як в житті – по-іншому ніяк. Як би ти не хотів, у будь-якому випадку ти на проєкт починаєш жити", – розповіла акторка.

Злата Огнєвіч – "Холостячка"

  • У пост-шоу "Як вийти заміж" розповіли, що головною героїнею 2 сезону "Холостячки" стане співачка Злата Огнєвіч.
  • Артистка зізналась, що її публічність часто стає на заваді у побудові стосунків. Один з бойфрендів Злати поставив перед нею вибір – кар'єра або стосунки, де зірка вибрала перше. Наступні стосунки знаменитості були токсичними.
  • Вже понад рік Злата Огнєвіч не перебуває у романтичних відносинах. Тепер вона хоче будувати щасливі стосунки. У чоловіках знаменитість приваблює інтелект, почуття гумору, любов до дітей та сім'ї.