Успішна українська співачка Злата Огнєвіч раніше зовсім не розповідала про особисте життя, приховуючи його від публіки. Та тепер вона стала другою "Холостячкою", тому розповідає про те, якими були її стосунки.

Дивіться також "Холостячка" Злата Огнєвіч показала стильний образ у гороховому костюмі: яскраве фото

Злата Огнєвіч про складні відносини

"У нас була така італійська сімейка, дуже гарячі стосунки. Ми били посуд на кухні, кричали одне на одного. Тобто це має вигляд, напевно, дуже сексуально в якомусь кіно італійському, але в житті, повірте мені, це жодного задоволення не приносило", – наголосила співачка.

Артистка зізналась, що в один момент сварка дійшла до фізичного насильства. Це стало останньою краплею у стосунках пари.

І дійшло до того, що він мене вдарив по обличчю та пішов з дому охолонути. Коли він повернувся, я сказала: "Все, збирай валізи, на цьому все закінчено". Це була остання крапля,
– пригадала Злата Огнєвіч.

Після цього коханий зірки просив у неї вибачення на колінах та благав повернутися. Та Злата була незворушною, а тому заявила колишньому, що тепер його боїться, тож не може з ним зустрічатися більше.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграму зірки

Яким буде весілля Злати Огнєвіч

  • "Холостячка" раніше зізнавалася, що вона не сімейна людина та не готова йти з шоу-бізнесу заради дітей. Але зараз її погляди кардинально змінилися й вона впевнена, що зможе поєднувати ролі співачки, дружини та мами.
  • Артистка розповіла й про можливе весілля. Вона хотіла б скромно відсвяткувати вінчання в колі найближчих на березі океану – в Італії чи Індонезії.
  • Замість пишної сукні Злата Огнєвіч хоче одягнути кімоно й веселитися до самого світанку.