Вперше за 14 років до Іспанії прибув президент Південної Кореї Мун Чже Ін разом із його дружиною Кім Чжон Сук. Він перебуватиме в країні близько 3 днів. Зустріч з президентом відбулась на державній церемонії в Королівському палаці, що в Мадриді.

Дивіться також Кольору фуксії та смарагду: королева Летиція вражає брендовими сукнями у музеях Іспанії

Образ королеви Летиції

На зустрічі з президентом Південної Кореї була присутня королева Летиція та король Філіп VI. Іспанська королева постала перед публікою у чарівному look. Вона приміряла ніжно-рожевий топ та пишну спідницю довжини міді з мереживом. Тонкий пояс вдало підкреслив тендітну талію.

Елегантне вбрання Її Величність поєднала з пудровими туфлями в тон з гострим носком та прозорою вставкою. Яскравим акцентом стали сережки-камінці у вигляді квітки. На обличчі Летиція зробила ніжний макіяж, підкресливши очі нюдовими тінями.

Королева Іспанії вирівняла та розпустила темне волосся. Перед зустріччю з президентом піднявся сильний вітер, який трохи зіпсував зачіску Її Величності. Однак вона виправила розбурхані локони рукою та однаково виглядала вишукано й впевнено.


Королева Летиція та король Філіп VI

Елегантні образи іспанської королеви

  • Її Величність з'явилася на жіночому саміті в Мадриді у сукні малинового кольору, яка підкреслила спортивну фігуру.
  • Дружина короля Філіпа VI відвідала відкриття виставки, яка присвячена іспанській письменниці та журналістці Емілії Пардо Басан. Вона постала перед камерами в елегантній молочній сукні.
  • Летиція побувала на урочистій вечері з нагоди приїзду президента Кореї у розкішній чорній сукні довжини міді.